To jest Arctic Paper

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wysokiej jakości papieru graficznego oraz do produkcji opakowań.

Arctic Paper S.A. jest wiodącym w Europie producentem wysokiej jakości papieru graficznego, notowanym na giełdzie w Warszawie (Giełda Papier ów Wartościowych – GPW) oraz w Sztokholmie (NASDAQ). Wytwarzamy wiele rodzajów niepowlekanego i powlekanego papieru bezdrzewnego oraz niepowlekanego papieru drzewnego dla drukarni, dystrybutorów papieru, wydawnictw książek i czasopism, branży reklamowej oraz producentów opakowań.

Arctic_Paper_GPW_Nasdaq.png

Naszą działalność prowadzimy w trzech papierniach: w Kostrzynie nad Odrą (Polska), w Munkedals i Grycksbo (Szwecja). Zarządzamy biurami sprzedaży w całej Europie, które wspierają naszą działalność i utrzymują kontakt z klientami.

 

 

Nasze silne i rozpoznawalne marki: Munken, Arctic Volume, G, Amber i Munken Kraft są synonimami jakości i zrównoważonych procesów produkcyjnych. Jesteśmy pionierem w zakresie ochrony środowiska i rozwoju nowych produktów dla podstawowych rynków, jak również wprowadzanych na nowe rynki i dla nowych segmentów.


Oferujemy wyróżniające się produkty i usługi, które cechuje innowacyjność i niezawodna jakość, które są stworzone do realizacji najbardziej wymagających kreatywnych pomysłów oraz w nowych technologiach, produkowane przez 1,200 doświadczonych pracowników.

Nasz większościowy udział w Grupie Rottneros AB uzupełnia nasze portfolio o masę celulozową wytwarzaną częściowo na potrzeby naszych własnych produktów papierniczych.

Prezentacje – This is Arctic Paper

Pobierz publikacje